Štukování zdí

Štukování nerovných stěn před malováním

Nabízíme kompletní služby při malování interiérů včetně štukování a vyhlazení nerovností stěn v místnostech. V řadě případů je původní malba na nekvalitním podkladě a je potřeba stěny před malováním vyrovnat a vyhladit. Pokud jsou nerovnosti většího rozsahu, můžeme na přání zákazníka provést štukování stěn speciálním štukovacím materiálem, který stěny pěkně vyrovná a vyhladí.

Zajistíme pro Vás

  • vyrovnání nerovností a prasklin na zdech ve starší cihlové zástavbě a štukování kvalitním štukem
  • štukování panelových zdí v klasických sídlištních panelových domech
  • kromě štukování zajistíme strhání starých tapet, instalace ozdobných lišta a použití barevných odstínů malby na přání

V panelovém bytě, kde jsou stěny ve stavu jak je zanechala původní stavební firma nedoporučujeme malovat stěny s tím, že nerovnosti zahladíte pouze sádrou. Pokud chcete mít místnost pěkně vymalovanou, je nanejvýš vhodné štukování provést.

Výběr štuku pro štukování

Pro štukování používáme kvalitní a ověřené štukovací materiály. Před vlastním provedením prací s námi můžete výběr štukovacího materiálu konzultovat, na výběr je více možností.

Se štukováním zdí jak v panelové zástavbě, tak ve starších cihlových domech máme dobré zkušenosti. Nejprve si Váš byt který chcete vymalovat prohlédneme a po pečlivém průzkumu stavu zdí a stropů Vám doporučíme nejlepší postup - buďto štukování provést, nebo pouze opravit tmelem drobné nerovnosti.

Objednávka - malování a štukování

Pokud potřebujete Váš byt rychle vymalovat včetně případného přeštukování stěn a stropu, kontaktujte nás. Stačí nám zatelefonovat, nebo vyplnit poptávkový formulář a my Vám sdělíme cenu za vymalování a případné štukování a naplánujeme pro Vás termín prací.


Copyright © 2014 Pavel Huňáček

Realizace: Instalace Joomla